Internet

Zatím jen jeden tarif 

Tarif 40Mb/8Mb -----------------350,- včetně DPH

Standartní  připojení domácnosti k internetu. Bez závazku.

Rychlost připojení variabilní do 40Mbit, agragace 1:6 Maximální dosažitelná rychlost je závislá na lokalitě a instalované technologii

Garantovaná rychlost je 6Mb/1Mb. Minimální rychlost 2Mb/0.5Mb - viz poznámky

Garantovaná rychlost  -  Tato rychlost se projevi, když všichni klienti na vysílači začnou naráz stahovat velký objem dat. V praxi se to prakticky neděje.

Minimalní rychlost - Tato rychlost se projevi, když všichni klienti na všech vysílačích začnou naráz stahovat velký objem dat. 

Nařízení Českého telekomunikačního úřadu (ČTU) nám nařizuje povinnost uvádět u rychlostí připojení i tak zvanou “minimální garantovanou rychlost” a “běžně dostupnou rychlost” datového přenosu.
   Jelikož nařízení přesně nespecifikuje konkrétní podmínky měření testu připojení, ani nezohledňuje faktory druhu připojení - zejména pak ve volném frekvenčním pásmu, jako je rušení a podobně, berte následující informace velmi obezřetně a takřka povrchně jen z hlediska naší povinnosti splnění nařízení ve vztahu k právním náležitostem. Naše know-how je založeno na principech, které ne vždy lze sloučit nebo aplikovat s nařízeními orgánů ČR. 
   Uvádíme tedy ,že na optických a kabelových přípojkách je minimální garantovaná rychlost přenosu 2048kByte download / 512kByte upload a běžně dostupná od 50% výše. Na ostatních , zejména bezdrátových přípojkách je minimální garantovaná rychlost přenosu 2048kbit download / 512kbit upload a běžně dostupná od 50% výše.